BOG ART LEŻAKI - producent leżaków z drewna bukowego, leżaki z nadrukiem, krzesełka reżyserskie
.

tel. +48 530 222 908
email. biuro@lezakibogart.pl

TKANINA

Jesteśmy producentem hurtowym - w większości leżaki sprzedawane przez nas są bez tkanin.
Nie mniej jednak - Oferujemy ogranizacje gotowego materiału !
Realizujemy indywidualne zamówienia.

Materiał z którego najczęściej wykonujemy płótna do leżaków , krzeseł itp to Poliester 100%. Jest on powlekany od spodu ,a jego gramatura to ok. 220g/m2. Materiał ten charakteryzuje się wytrzymałością , trwałością ,dużą odpornością na warunki atmosferyczne , ścieranie , nie blaknie na słońcu , nie rozciąga się po czasie , jest wodoodporny . Na specjalne zamówienia , organizujemy inną tkaninę na przykład , elanobawełne (35% Bawełna 65%Poliester) czy inne.

Współpracujemy z wieloma drukarniami oraz szwalniami - możliwe nadruki na tkaninach w dowolnych technologiach ,druk dwustronny , hafty , specjalne obszycia , ogranizacja poduszeczek itp.

Ofrujemy również montaż dostarczonej do nas tkaniny od zleceniodawcy. Oczywiście przy okazji takich zleceń - jesteśmy w stanie pakować produkty w folię perforowane , kartony 5warstwowe , naklejać etykiety itd - aby produkt był kompletny.

Technika montażu tkaniny.
Oferujemy kilka rozwiązań , dotyczących montażu tkaniny do krzeseł , leżaków itp - w każdym z nich nie trzeba nic odkręcać aby wymienić tkaninę - wystarczy wyjąć wkładkę , lub patyczek ,umieszony w tunelu na końcu płótna . Materiał można zdjąć w celu prania , naniesienia nadruku w późniejszym terminie.Rama leżaka - może być stosowana na wielu różnych wydarzeniach , personalizowane tkaniny leżakowe tworzone przy okazji eventów mogą być w łatwy sposób wymieniane.

Większość modeli leżaków posiada identyczną długość tkaniny , co rozwiązuje potencjalne problemy z dużą ilością wymiarów do szycia oraz cięcia, dla naszych kilentów - którzy zdecydują się na zakup leżaków bez płótna.  H.P.U Bogart Wyroby z Drewna Boguslaw Sobaniak
  Tarnawa Dolna 442
  34-210 Zembrzyce
  NIP: 552-101-69-57


      O FIRMIE

  OBSERWUJ NAS

  • www.wyprodukowanowpolsce.pl
  • www.polskiewyrobyzdrewna.pl

  SZYBKI KONTAKT

  • biuro@lezakibogart.pl
  • Tel / Fax: +48 (33) 874-63-30
  • Tel/ Kom. (+48) 502-758-670
  Copyright lezakibogart.pl