BOG ART LEŻAKI - producent leżaków z drewna bukowego, leżaki z nadrukiem, krzesełka reżyserskie
.

tel. +48 530 222 908
email. biuro@lezakibogart.pl

Firma

 

Firma H.P.U ''Bogart'' wyroby z drewna Bogusław Sobaniak powstała w roku 1996 i jest firmą polską o tradycji rodzinnej w zakresie prac stolarskich.
 

Od początku swojego istnienia zwracamy  szczególną uwagę na jakośc wykonania , teminowosć , rzetelność ,miłą współpracę i ciągły rozwój naszej firmy.

W roku 2010 został uruchomiony nowy zakład o powierzchni 2500 m2.Najwyższej jakości drewno wykorzystywana w procesie produkcji pochodzi zarówno z Polskich jak i Słowackich lasów . Dysponujemy własnym tartakiem co umożliwia nam optymalizację procesów prodkucji oraz selekcje pozyskiwanego materiału , tak aby prodkuty były jak najwyższej klasy. Tarcica po przedwczesnym podsuszeniu wędruje do suszarni sterowanej komputerowo , pozwalającej nam kontrolować proces suszenia. Finalnie gotowy materiał wędruję na halę produkcyjną gdzie za pomocą nowoczysnych rozwiązań technologicznych , jest przycinany , strugany , frezowany , wierony a następnie dokładnie szlifowany oraz polerowany z każdej strony. Takie oto półfabrykaty wędrują na stanowiska montażowe gdzie składane są przez pracowników po czym malowane na specjalistycznej lakierni oraz końcowo wykańczane , pakowane oraz wysylane do klientów.

W połączeniu z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych pozwala nam to  utrzymywać niskie ceny przy bardzo wysokiej jakości produkcji, oraz zapewnić terminowość dostaw. Większość fachowców zatrudniona w naszej firmie pracuje w niej od początku istnienia, co pozwoliło im nabrać doświadczenia nawet w najtrudniejszych zadaniach. Dokładamy starań, by nasze wyroby drewniane spełniały wszelkie oczekiwania naszych klientów.

Zapraszamy do współpracy !  H.P.U Bogart Wyroby z Drewna Boguslaw Sobaniak
  Tarnawa Dolna 442
  34-210 Zembrzyce
  NIP: 552-101-69-57


      O FIRMIE

  OBSERWUJ NAS

  • www.wyprodukowanowpolsce.pl
  • www.polskiewyrobyzdrewna.pl

  SZYBKI KONTAKT

  • biuro@lezakibogart.pl
  • Tel / Fax: +48 (33) 874-63-30
  • Tel/ Kom. (+48) 502-758-670
  Copyright lezakibogart.pl